STOTELĖS                      Nr. 7 "AUTOBUSŲ STOTIS - LIGONINĖ" (Respublikos gatve) PASTABA. Autobusas važiuoja darbo dienomis
13 14
Stotis 13.58  
Autobusų stotis 14.00 14.40
Respublikos 14.02 14.42
Chemikų 14.03 14.43
Liaudies 14.05 14.45
Jaunatvės 14.07 14.47
Ramybės 14.09 14.49
Centras 14.11 14.51
Žemaitės 14.13 14.53
Kolegija 14.15 14.55
Stadionas 14.17 14.57
Aušros 14.19 14.59
Ligoninė atv.               išv.       14.21 14.23 15.01 15.03
Aušros 14.25 15.05
Stadionas 14.27 15.07
Kolegija 14.29 15.09
Žemaitės 14.31 15.11
Centras 14.33 15.13
Ramybės skvero 14.35 15.15
Mindaugo 14.36 15.16
PC „IKI“ 14.37 15.17
Autobusų stotis 14.38 15.18
STOTIS   15.28

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt