STOTELĖS  Nr. 7 "AUTOBUSŲ STOTIS - LIGONINĖ" (Respublikos gatve) PASTABA. Autobusas važiuoja darbo dienomis
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Stotis 5.58           9.58          
Autobusų stotis 6.00 6.40 7.20 8.00 8.40 9.20 10.00 10.40 11.20 12.00 12.40 13.20
Respublikos 6.02 6.42 7.22 8.02 8.42 9.22 10.02 10.42 11.22 12.02 12.42 13.22
Chemikų 6.03 6.43 7.23 8.03 8.43 9.23 10.03 10.43 11.23 12.03 12.43 13.23
Liaudies 6.05 6.45 7.25 8.05 8.45 9.25 10.05 10.45 11.25 12.05 12.45 13.25
Jaunatvės 6.07 6.47 7.27 8.07 8.47 9.27 10.07 10.47 11.27 12.07 12.47 13.27
Ramybės 6.09 6.49 7.29 8.09 8.49 9.29 10.09 10.49 11.29 12.09 12.49 13.29
Centras 6.11 6.51 7.31 8.11 8.51 9.31 10.11 10.51 11.31 12.11 12.51 13.31
Žemaitės 6.13 6.53 7.33 8.13 8.53 9.33 10.13 10.53 11.33 12.13 12.53 13.33
Kolegija 6.15 6.55 7.35 8.15 8.55 9.35 10.15 10.55 11.35 12.15 12.55 13.35
Stadionas 6.17 6.57 7.37 8.17 8.57 9.37 10.17 10.57 11.37 12.17 12.57 13.37
Aušros 6.19 6.59 7.39 8.19 8.59 9.39 10.19 10.59 11.39 12.19 12.59 13.39
Ligoninė
Atv./Išv.
6.21 6.23 7.01 7.03 7.41 7.43 8.21 8.23 9.01 9.03 9.41 9.43 10.21 10.23 11.01 11.03 11.41 11.43 12.21 12.23 13.01 13.03 13.41 13.43
Aušros 6.25 7.05 7.45 8.25 9.05 9.45 10.25 11.05 11.45 12.25 13.05 13.45
Stadionas 6.27 7.07 7.47 8.27 9.07 9.47 10.27 11.07 11.47 12.27 13.07 13.47
Kolegija 6.29 7.09 7.49 8.29 9.09 9.49 10.29 11.09 11.49 12.29 13.09 13.49
Žemaitės 6.31 7.11 7.51 8.31 9.11 9.51 10.31 11.11 11.51 12.31 13.11 13.51
Centras 6.33 7.13 7.53 8.33 9.13 9.53 10.33 11.13 11.53 12.33 13.13 13.53
Ramybės skvero 6.35 7.15 7.55 8.35 9.15 9.55 10.35 11.15 11.55 12.35 13.15 13.55
Mindaugo 6.36 7.16 7.56 8.36 9.16 9.56 10.36 11.16 11.56 12.36 13.16 13.56
PC „IKI“ 6.37 7.17 7.57 8.37 9.17 9.57 10.37 11.17 11.57 12.37 13.17 13.57
Autobusų stotis 6.38 7.18 7.58 8.38 9.18 9.58 10.38 11.18 11.58 12.38 13.18 13.58

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt