NR. 6 "AUTOBUSŲ STOTIS - BIOCHEMIKŲ GATVĖ" (Respublikos, Liaudies gatvėmis)
PASTATA. Autobusas važiuoja darbo dienomis.
STOTELĖS VAŽIAVIMO LAIKAS
  1     2 3 4 5 6
STOTIS 5.11 - - 12.08 15.47 -
Autobusų stotis  5.13 6.25 7.21 12.10 15.49 16.44 
Respublikos 5.14 6.26 7.22 12.11 15.50 16.45
Chemikų 5.15 6.27 7.23 12.12 15.51 16.46
Liaudies 5.17 6.28 7.25 12.14 15.53 16.48
Jaunatvės 5.20 6.31 7.28 12.17 15.56 16.51
Ramybės 5.21 6.32 7.29 12.18 15.57 16.52
Centras 5.23 6.34 7.31 12.20 15.59 16.54
Technikos 5.26 6.37 7.34 12.23 16.02 16.57
 Vilniaus 5.28 6.39 7.36 12.25 16.04 16.59
Saulėtekio 5.29 6.40 7.37 12.26 16.05 17.00
Rytų 5.30 6.41 7.38 12.27 16.06 17.01
 Obelės 5.32 6.43 7.40 12.29 16.08 17.03
Autobusų parkas 5.34 6.45 7.42 12.31 16.10 17.05
AB "Nordic sugar Kėdainiai" 5.36 6.47 7.44 12.34 16.13 17.07
AB "Kėdainių grūdai" 5.37 6.48 7.46 12.35 16.14 17.08
Atliekų TC     7.50      
AB "Progresas" 5.38 6.50 7.54 12.37 16.16 17.09
UAB "Kėdainių duona" 5.39 6.51 7.55 12.38 16.17 17.10
UAB "Medžio plokštė" 5.40 6.52 7.56 12.39 16.18 17.11
UAB "Natūrali oda" 5.42 6.01 6.53 6.56 7.58 8.00 12.41 12.45 16.20 16.21 17.13 17.14
UAB "Medžio plokštė" 6.02 6.57 8.01 12.46 16.22 17.15
UAB "Kėdainių duona" 6.03 6.58 8.02 12.47 16.23 17.16
AB "Progresas" 6.04 6.59 8.03 12.48 16.24 17.17
AB "Kėdainių grūdai" 6.06 7.01 8.06 12.50 16.25 17.18
AB "Nordic sugar Kėdainiai" 6.07 7.02 8.07 12.51 16.26 17.19
Autobusų parkas 6.09 7.04 8.09 12.53 16.28 17.21
 Obelės 6.11 7.06 8.11 12.55 16.30 17.23
Rytų 6.13 7.08 8.13 12.57 16.32 17.25
Saulėtekio 6.14 7.09 8.14 12.59 16.33 17.26
Vilniaus 6.16 7.11 8.16 13.01 16.35 17.28
Technikos 6.18 7.13 8.18 13.03 16.37 17.30
Centras 6.20 7.15 8.20 13.05 16.39 17.32
Ramybės 6.21 7.16 8.21 13.06 16.40 17.34
Mindaugo 6.22 7.17 8.23 13.07 16.41 17.36
Prekybos centras 6.23 7.18 8.24 13.08 16.42 17.37
Autobusų stotis 6.24 7.19 8.25 13.09 16.43 17.38
Respublikos - - 8.26 13.10  - 17.39
Chemikų - - 8.27 13.11  - 17.40
Liaudies - - 8.29 13.13  - 17.41
Jaunatvės - - 8.31 13.15  - 17.43
Mindaugo - - 8.33 13.16  - 17.45
Prekybos centras IKI - - 8.34 13.17  - 17.46
STOTIS - - 8.35 13.18 - 17.47

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt