NR. 2 "AUTOBUSŲ STOTIS - AB "LIFOSA" (Respublikos, Liaudies gatvėmis)
PASTABA. Autobusas važiuoja poilsio dienomis.
STOTELĖS VAŽIAVIMO LAIKAS
  1     2 3 4
STOTIS 5.00 -  - -
Autobusų stotis  5.02 5.33 16.46 17.30
Respublikos 5.04 5.35 16.48 17.32
Chemikų 5.05 5.36 16.50 17.33
Liaudies 5.07 5.37 16.51 17.34
Jaunatvė 5.10 5.39 16.52 17.37
Ramybės skvero 5.13 5.41 16.55 17.40
Centro 5.15  5.43 16.58  17.42
Tilto 5.17 5.45 17.00 17.44
Juodkiškio 5.18  5.47 17.02 17.45
Statybos valdybos 5.19 5.48 17.04 17.46
Obelies 5.20 5.49 17.08 17.47
AB "Lifosa"  atv.                     išv. 5.22 5.23 5.51 6.15 17.10 17.15 17.49 18.20
Obelies 5.25 6.17 17.17 18.22
Statybos valdybos 5.26 6.18 17.18 18.23
Juodkiškio 5.27 6.19 17.19 18.24
Tilto  5.28 6.21 17.21  18.26
Centro 5.29 6.24 17.24 18.28
Ramybės skvero 5.30 6.26 17.26 18.30
Mindaugo 5.31 6.28 17.28 18.32
Autobusų stoties 5.32 6.30 17.29 18.34
Chemikų - 6.32  - 18.36
Liaudies - 6.33 - 18.37
Jaunatvės - 6.35 - 18.39
STOTIS - 6.38 - 18.42

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt