NR. 2 "AUTOBUSŲ STOTIS - AB "LIFOSA" (Respublikos, Liaudies gatvėmis)
PASTABA. Autobusas važiuoja darbo dienomis.
STOTELĖS VAŽIAVIMO LAIKAS
  1     2 3 4 6 7 8 9 10 11 12
STOTIS 5.00 -  -  - 9.36  tik penkt. 14.05 ne penkt. 15.05  - 16.36  -
Autobusų stotis  5.02 5.33 6.02 6.31 7.15  9.38 14.07 15.07 15.42 16.38 17.17 17.57
Respublikos 5.04 5.35 6.04 6.33 7.17 9.40 14.09 15.09 15.43 16.40 17.19 17.59
Chemikų 5.05 5.36 6.05 6.34 7.18 9.41 14.10 15.10 15.44 16.42 17.20 18.00
Liaudies 5.07 5.37 6.06 6.36 7.20 9.43 14.12 15.12 15.46 16.44 17.22 18.02
Jaunatvė 5.10 5.39 6.08  6.38  7.22 9.46 14.14 15.14 15.48 16.46 17.24 18.04
Ramybės skvero 5.12 5.41 6.10 6.40 7.24 9.48 14.16 15.16 15.50 16.48 17.27 18.07
Centro 5.14  5.43 6.12  6.42 7.26  9.50 14.18 15.18 15.52 16.50 17.29 18.09
Tilto 5.16 5.45 6.14 6.44 7.27 9.52 14.20 15.20 15.53 16.52 17.31 18.11
Juodkiškio 5.18  5.47 6.16 6.46 7.29 9.54  14.22 15.22 15.55 16.54 17.33 18.13
Statybos valdybos 5.19 5.48 6.17 6.47  7.30  9.56  14.24 15.24 15.56 16.56 17.35 18.15
Obelies 5.20 5.49 6.18 6.48 7.31 9.58  14.26 15.26 15.57  16.58 17.37  18.17
AB "Lifosa"  atv.                     išv. 5.22 5.23 5.51 5.52 6.20 6.21 6.50 7.05 7.33 7.34  10.00 10.05  14.28 14.40 15.28 15.30 15.59 16.00 17.00 17.02 17.39 17.40 18.19 18.20
Obelies 5.25 5.54 6.23 7.07  7.36  10.07  14.42 15.32 16.02 17.04  17.42 18.22
Statybos valdybos 5.26 5.55 6.24 7.08  7.37 10.08  14.43 15.33 16.03 17.05 17.43 18.23
Juodkiškio 5.27 5.56 6.25 7.09 7.38 10.09 14.44 15.34 16.04 17.06 17.44 18.24
Tilto  5.28 5.57 6.26  7.10 7.40  10.11 14.45 15.36 16.06 17.08 17.46 18.26
Centro 5.29 5.58 6.27 7.11 7.43 10.13 14.47 15.38 16.09 17.10 17.48 18.28
Ramybės skvero 5.30 5.59 6.28 7.12 7.44 10.16 14.48 15.39 16.11 17.12 17.50 18.30
Mindaugo 5.31 6.00 6.29 7.13 7.45 10.18 14.49 15.40 16.13 17.14 17.52 18.32
Autobusų stoties 5.32 6.01 6.30 7.14 7.46 10.20 14.50 15.41 16.15 17.16 17.54 18.34
Chemikų - -  - - 7.48 10.22 14.52 - 16.17  -  - 18.36
Liaudies - - - - 7.50 10.23 14.53 - 16.18 - - 18.37
Jaunatvės - - - - 7.52 10.25 14.55 - 16.20 - - 18.39
Liaudies - - - - - 10.27 - - - - - -
Chemikų - - - - - 10.29 - - - - - -
Autobusų stotis - - - - - - - - - - - -
STOTIS - - - - 7.54 10.33 14.58 - 16.23   - 18.42

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt