NR.1 (7-OJO) maršrutų "AUTOBUSŲ STOTIS - LIGONINĖ - KURO TIEKIMO BAZĖ" (Rasos, Kanapinsko gatvėmis)
  NUO 2017 m. liepos 1 d.
PASTABA. Autobusas važiuoja šeštadieniais ir sekmadieniais.
STOTELĖS VAŽIAVIMO LAIKAS
  1     2 3
STOTIS 14.25 - - -
Autobusų stotis  14.28 15.37 16.37 17.37 
Mokykla 14.30 15.39 16.39 17.39
Jaunatvė 14.32 15.41 16.41  17.41
Centras 14.36  15.45 16.45 17.45 
Stadionas 14.40 15.49 16.49 17.49
Aušros 14.41  15.50 16.50 17.50
Ligoninė 14.42 15.51 16.51 17.51
 Geležinkelio stotis 14.44 15.52 16.52  17.52 
 Elevatorius 14.47 15.55 16.55 17.55
 Pušelė 14.48 15.56 16.56 17.56 
Justinava 14.50 15.58 16.58  17.58 
Pušelė 14.52 16.00 17.00 18.00
 Babėnų g. 14.55 16.03 17.03 18.03
Žibuoklių  14.58 16.06 17.06 18.06 
Kuro tiekimo bazė   atv.                                   išv. 15.00 15.01 16.08 16.09 17.08 17.09 18.08 18.19
Žibuoklių 15.03 16.10 17.10 18.20
Poilsiavietė 15.06 16.11 17.11 18.21
SB  ,,Užuovėja" 15.09      
Babėnų g. 15.13 16.13 17.13 18.23
Pušelė 15.16 16.16 17.16 18.26
Justinava 15.18 16.18 17.18 18.28
Pušelė 15.20 16.20 17.20 18.30
Elevatoriaus 15.21 16.21 17.21 18.31
Geležinkelio stotis 15.23 16.24 17.23 18.33
Ligoninė 15.24 16.25 17.24 18.35
Aušros 15.25 16.26 17.25 18.36
Stadionas 15.26 16.27 17.26 18.37
Centras 15.31 16.31 17.31 18.42
Mindaugo 15.34 16.34 17.34 18.45
Prekybos centras 15.35 16.35 17.35 18.46
Autobusų stotis 15.36 16.36 17.36 18.47
Mokykla - - - 18.48
STOTIS - - - 18.52

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt