NR.1 "AUTOBUSŲ STOTIS - LIGONINĖ - KURO TIEKIMO BAZĖ" (Rasos, Kanapinsko gatvėmis)
PASTABA. Autobusas važiuoja darbo dienomis.
STOTELĖS VAŽIAVIMO LAIKAS
  1     2 3 4
STOTIS 6.23 - 10.16 - -
Autobusų stotis  6.25 7.32 10.18 11.23 12.30 
Mokykla 6.27 7.34 10.20 11.25 12.32
Jaunatvė 6.29 7.36 10.22  11.27  12.34
Centras 6.33  7.40 10.26  11.31 12.38 
Stadionas 6.37 7.44 10.29 11.34 12.41
Aušros 6.39  7.46 10.31 11.36 12.43
Ligoninė - 7.48 - - -
 Geležinkelio stotis 6.41 7.50 10.32 11.37  12.44 
 Elevatorius 6.44 7.52 10.35 11.40 12.47
 Pušelė 6.45 7.53 10.37 11.42 12.49 
Justinava 6.46 7.55 10.39 11.44  12.51 
 Draugystė 6.48 7.57 10.41 11.46  12.53
 Babėnų g. 6.50 7.58 10.45 11.50 12.57
Žibuoklių  6.53 8.01 10.48  11.53 13.00 
Kuro tiekimo bazė   atv.                                   išv. 6.55 6.57 8.02 8.03 10.50 10.52 11.55 11.57 13.02 13.04
Žibuoklių 6.59 8.05 10.54 11.59 13.06
Babėnų g. 7.02 8.08 10.57 12.02 13.09
Draugystė 7.04 8.10 11.00 12.05 13.11
Justinava 7.07 8.12 11.02 12.07 13.13
Pušelė 7.08 8.14 11.04 12.09 13.15
Elevatoriaus 7.10 8.15 11.06 12.11 13.17
Geležinkelio stotis 7.12 8.17 11.09 12.14 13.20
Ligoninė 7.14 7.15 - - - -
Aušros 7.17 8.19 11.11 12.16 13.22
Stadionas 7.19 8.20 11.12 12.17 13.23
Kolegija 7.21 8.21 11.12 12.17 13.23
Žemaitės 7.23 8.22 11.13 12.18 13.24
Centras 7.26 8.24 11.16 12.22 13.28
Mindaugo 7.28 8.26 11.20 12.26 13.32
Prekybos centras 7.29 8.27 11.21 12.27 13.33
Autobusų stotis 7.31 8.28 11.22 12.28 13.34
Mokykla - 8.30 - - 13.35
STOTIS - 8.35 - - 13.41

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt