NR.1 "AUTOBUSŲ STOTIS - KURO TIEKIMO BAZĖ" (Respublikos, Liaudies gatvėmis)
Autobusas važiuoja kiekvieną dieną. (5.00 val. ir 5.54 val. šeštadieniais ir sekmadieniais nevažiuoja).
PASTABA.      S.- sekamdienis
STOTELĖS VAŽIAVIMO LAIKAS
  1     2 3 4 6 7
STOTIS 4.58 - 6.48 8.20 - - -
Autobusų stotis  5.00  5.54 6.50 8.22 9.36  10.43 11.47
Respublikos  5.02 5.55 6.52 8.24 9.38 10.45 11.49
Chemikų 5.03 5.56 6.54 8.26 9.39 10.46 11.50
Liaudies  5.05 5.58 6.56 8.28 9.41 10.48 11.52
Jaunatvė 5.07 5.59 6.58  8.30  9.43 10.50 11.54
Ramybės 5.09 6.01 7.00 8.32 9.45 10.52 11.56
Centras 5.11  6.03 7.02  8.34 9.47  10.54 11.58
Žemaitės 5.12 6.04 7.03 8.36 9.49 10.56 12.00
Kolegija 5.13 6.05 7.04 8.38 9.50 10.57 12.01
Stadionas 5.15 6.06 7.06 8.40 9.52 10.59 12.03
Aušros 5.16  6.07 7.08 8.42 9.54 11.01  12.05
 Ligoninė  -  -   7.09 S. 7.10 S.  -  -
 Geležinkelio stotis 5.17 6.08 7.11 8.44  9.55  11.02  12.06 
Mokykla 5.18 6.09 7.12 8.45 9.56 11.03 12.07
 Elevatorius 5.19 6.10 7.13 8.46 9.58 11.05  12.09
 Pušelė 5.20 6.11 7.14 8.48 9.59  11.06  12.10
Justinava 5.22 6.13 7.15 8.51  10.02  11.08  12.12 
 Draugystė 5.24 6.15 7.18 8.54  10.05 11.11  12.15
 Babėnų g. 5.25 6.16 7.20 8.56 10.07 11.12 12.17
Užuovėjos - - - 8.59 - - -
Poilsiavietės 5.27 6.18 7.22 9.03 10.09 11.14 12.19
Žibuoklių  5.28 6.19 7.23  9.05 10.10  11.15 12.20
Kuro tiekimo bazė 5.29 5.30 6.20 6.21 7.24 7.25 9.06 9.07 10.11 10.12 11.16 11.17 12.21 12.22
Žibuoklių 5.31 6.22 7.27 9.09 10.14 11.19 12.24
Poilsiavietė 5.33 6.23 7.28 9.10 10.15 11.20 12.25
Babėnų g. 5.35 6.25 7.30 9.12 10.17 11.22 12.27
Draugystė 5.36 6.26 7.32 9.14 10.19 11.24 12.29
Justinava 5.39 6.29 7.35 9.17 10.22 11.27 12.32
Pušelė 5.41 6.31 7.37 9.19 10.24 11.29 12.34
Elevatoriaus 5.42 6.32 7.38 9.20 10.25 11.30 12.35
Mokykla 5.43 6.33 7.39 9.21 10.26 11.31 12.36
Geležinkelio stotis 5.44 6.35 7.41 9.23 10.28 11.33 12.38
Aušros 5.45 6.37 7.42 9.24 10.29 11.34 12.39
Stadionas 5.46 6.39 7.44 9.26 10.31 11.36 12.41
Kolegija 5.47 6.40 7.45 9.27 10.32 11.37 12.42
Žemaitės 5.48 6.41 7.46 9.28 10.33 11.38 12.43
Centras 5.49 6.44 7.49 9.31 10.36 11.41 12.46
Ramybės 5.50 6.45 7.50 9.32 10.38 11.42 12.47
Mindaugo 5.51 6.46 7.51 9.33 10.39 11.43 12.48
Prekybos centras 5.52 6.47 7.52 9.34 10.40 11.44 12.49
Autobusų stotis 5.53 6.48 7.53 9.35 10.41 11.45 12.50
Chemikų - - 7.56 - - - 12.53
STOTIS - - 8.05 - - - 13.00

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt